Home Informatie Introductieduik Opleidingen Fotoalbum

Duikvereniging Aqua Fun


Impuls 33

(Industrieterrein de Baanstee)

1446 WC Purmerend


E-mail: info@aqua-fun.nl


Bankrekeninng:

NL70 ABNA 0980 0193 03


Klik hier voor een routebeschrijving

BESTUUR


Voorzitter


Secretaris


Penningmeester


Opleidingen


Materiaal


Bar


Activiteiten


Introductieduik


Website


Vertrouwens-

contactpersoon



Fausto Pisanu


Patricia den Haan


Erik Vroegop


Ap de Boer


Rob Mank


Leo Osinga


Karen Tinholt


Rob de Vries


Rob de Vries


Miny Maas



voorzitter@aqua-fun.nl


secretaris@aqua-fun.nl


penningmeester@aqua-fun.nl


opleidingen@aqua-fun.nl


materiaal@aqua-fun.nl


bar@aqua-fun.nl


activiteiten@aqua-fun.nl


introductieduik@aqua-fun.nl


info@aqua-fun.nl


vertrouwenscontactpersoon@aqua-fun.nl


Bekijk hier onze Privacy Verklaring